Lielvārdē
1.klase
Otrdiena
14.15 – 15.40 Zīmēšana (sk. Ginta Volka)
15.45 – 17.10 Kompozīcija (sk. Kristīne Kļava)
Trešdiena
15.00 – 16.25 Gleznošana (sk. Ilze Cābe)
Ceturtdiena
14.15 – 15.40 Darbs materiālā(sk. Kristīne Kļava)
15.45 – 16.25 Mākslas valodas pamati(sk. Kristīne Kļava)
2. klase
Pirmdiena
14.15 – 14.55 Mākslas valodas pamati (sk. Kristīne Kļava)
Otrdiena
14.15 – 15.40 Kompozīcija (sk. Kristīne Kļava)
15.45 – 17.10 Keramika (sk. Vita Skutele)
Trešdiena
15.00 – 16.20 Zīmēšana (sk. Ēriks Sļusars)
16.30 – 18.00 Gleznošana (sk. Ilze Cābe)
3.klase
Pirmdiena
15.45 – 17.10 Gleznošana (sk. Aina Zagorska)
Otrdiena
15.45 – 17.10 Tekstils (sk. Ginta Volka)
17.20 – 18.40 Mākslas valodas pamati (sk. Kristīne Kļava)
Trešdiena
15.00 – 16.20 Kompozīcija (sk. Aina Zagorska)
16.20 – 17.40 Zīmēšana (sk. Ēriks Sļusars)
Ceturtdiena
16.30 – 18.00 Veidošana (sk. Vita Skutele)
4.klase
Pirmdiena
15.45 – 17.10 Datorgrafikas pamati I grupa (sk. Agate Vērīte)
(Samanta Antonova, Emīlija Skudra, Leila Keita Kaulina, Anna Marija Klētniece, Miķelis Melbergs)
17.20 – 18.40 Datorgrafikas pamati II grupa (sk. Agate Vērīte)
(Līva Pētersone, Rūta Sprice, Reinis Stabiņš, Agnese Ščepanika, Jēkabs Troska)
Otrdiena
17.20 – 18.40 Gleznošana (sk. Ginta Volka)
18.40 – 19.20 3D kompozīcija (sk. Ginta Volka)
Trešdiena
17.40 – 19.00 Zīmēšana (sk. Ēriks Sļusars)
Ceturtdiena
15.20 – 16.20 Veidošana (sk.Vita Skutele)
16.30 – 17.50 Mākslas valodas pamati (sk. Kristīne Kļava)
18.00 – 19.00 Kompozīcija (sk. Kristīne Kļava)
5.klase
Pirmdiena
15.45 – 17.05 Mākslas valodas pamati (sk. Kristīne Kļava)
17.20 – 18.00 3D kompozīcija (sk. Aina Zagorska)
Otrdiena
17.20 – 18.20 Veidošana (sk. Vita Skutele)
Trešdiena
17.55 – 18.55 Kompozīcija (sk. Aina Zagorska)
19.00 – 20.20 Zīmēšana (sk. Ēriks Sļusars)
Piektdiena
15.00 – 16.25 Datorgrafikas pamati (sk. Agate Vērīte)
16.30 – 18.00 Gleznošana (sk. Agate Vērīte)
6. klase
Otrdiena
17.20 – 18.20 Veidošana (sk.Vita Skutele)
18.40 – 19.20 Mākslas valodas pamati (sk. Kristīne Kļava)
19.20 – 19.40 Darbs materiālā (Ievai, Lindai, Elizabetei) (sk. Kristīne Kļava)
Trešdiena
16.50 – 17.10 Darbs materiālā (tikai Pēterim Skudram) (sk. Aina Zagorska)
17.15 – 17.55 Kompozīcija (sk. Aina Zagorska)
19.00 – 20.20 Zīmēšana (sk. Ēriks Sļusars)
Piektdiena
16.30 – 18.00 Gleznošana (sk. Agate Vērīte)
18.00 – 19.20 Datorgrafikas pamati (sk. Agate Vērīte)
19.20 – 19.40 Darbs materiālā (Ievai, Lindai, Elizabetei) (sk. Agate Vērīte)
Ādas plastikas pulciņš
Ceturtdienās plkst. 15.00 – 18.00
Mazā mākslas skoliņa
“Jautrās otiņas” 1 – 2 gadi – pirmdienās plkst 18.00 – 18.40 (sk. Sindija Ofmane)
“Zīmēju, veidoju” 3 – 4 gadi – pirmdienās plkst. 18.10 – 18.50 ( Aina Zagorska)
“Krāsu spēles” 5 – 6 gadi – pirmdienās plkst. 17.10 – 17.50 (skolotāja Kristīne Kļava)
“Krāsu spēles” 5 – 6 gadi – pirmdienās plkst. 18.00 – 18.40 (skolotāja Kristīne Kļava)
Mākslas studija
(7 – 10 gadi) 1. grupa – trešdienās plkst. 18.00 – 18.40 (skolotāja Ilze Cābe)
(7 – 10 gadi) 2. grupa – trešdienās plkst. 18.40 -19.20 (skolotāja Ilze Cābe)
Sagatavošanas klase Pirmdienās plkst. 15.00 – 15.40 (skolotāja Kristīne Kļava)